Sa oled siin

 

Oma reise planeerides soovitame nii välisriiki sisenemise kui seal viibimise tingimused oma planeeritava reisi tegevusest lähtuvalt üle täpsustada külastatava riigi esindusest või selle riigi muust ametlikust allikast.

Juhime tähelepanu sellele, et igal riigil on õigus muuta riiki sisenemise ja seal viibimisega seotud reegleid igal ajal ning seetõttu ei vastuta Välisministeerium reisiinfo õigsuse ega selle kasutamisest tekkida võiva kahju eest.

Norfolk

Viimati uuendatud: 
30.01.2017

Vältimaks võimalikke sekeldusi, reisige targalt ja tutvuge 4 R soovitustega:

 

lugege läbi reisiinfo

sõlmige reisikindlustus

registreerige oma reis

kontrollige reisidokumendi kehtivust

 

TÄHELEPANUKS

 
Eestil  puudub Norfolgis välisesindus ja seetõttu soovitame reisiinfo ja reisihoiatuse saamiseks tutvuda  kohapeal olevate teiste Euroopa Liidu liikmesriikide reisiinfo ja reisihoiatustega.
 
Kasulikud lingid:
Norfolki saare reisiinfo

Konsulaarabi saab lähimast Euroopa Liidu liikmesriigi esindusest.
 

RIIKI SISENEMISE TINGIMUSED

 
Norfolk on osa Austraalia territooriumist. Seetõttu saab sinna siseneda ja seal viibida samadel tingimustel nagu Austraaliasse reisides. Välisministeeriumi andmetel võivad Eesti kodanikud viibida Austraalias kuni 90 päeva korraga turismi ja ärireisi eesmärgil. Kohustuslik on eelnev elektrooniline registreerimine aadressil www.immi.gov.au eVisitor.
 
Juhime tähelepanu sellele, et Norfolgil on õigus muuta riiki sisenemise ja seal viibimisega seotud reegleid ning ei pruugi sellest teisi riike  koheselt teavitada. Seetõttu ei vastuta Välisministeerium reisiinfo õigsuse ega selle kasutamisest tekkida võiva kahju eest.

Täiendavate küsimuste korral pöörduge palun lähimasse Austraalia saatkonda:
 
Austraalia saatkond Stockholmis
Klarabergsviadukten 63, 11164 Stockholm
Tel: (+468) 6132 900
Faks: (+468) 6132 982
E-post: stockholm.reception@dfat.gov.au
http://www.sweden.embassy.gov.au
 
Austraalia saatkond Berliinis (viisaküsimused)
Wallstraβe 76-79, 10179 Berlin
Tel: +49 (0)30 88 00 88 0
Fax: +49 (0)30 88 00 88 210
Viisainfo: Tel: +49 (0)69 222 23 99 58
Fax: +49(0)30 22 48 92 92
E-mail: info.berlin@dfat.gov.au
http://www.germany.embassy.gov.au/belngerman/aboutus.html
 
Lennufirmad kasutavad riiki sisenemise õiguse kontrollimisel  reisiinfo käsiraamatut Travel Information Manual´i  (TIM), kus reisisihi, passiandmete ja reisi eesmärgi sisestades saate informatsiooni viisa vajalikkuse, passi kehtivuse ja täiendavate nõuete kohta.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.